Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.

Jsme zde pro každého Kdo hledá účinnou léčbu pro svoji diagnózu

Koordinátorky léčby jsou vám k dispozici

Pacient je pro nás partnerem

Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a individuální přístup v průběhu celého procesu léčby, od prvního kontaktu až po ukončení léčby. Dokonce i po léčbě jsme s našimi pacienty v kontaktu, a to prostřednictvím pravidelných úterních setkání.

Koordinátorka léčby vám vždy pomůže

Na všechny otázky související s léčbou rakoviny vám rády odpoví naše koordinátorky, pomohou vám s vyřízením veškeré administrativy a nutných formalit, budou vám kdykoliv k dispozici. Také vám poradí, jak se stát naším pacientem, co budete potřebovat před nástupem do léčby, nebo vám zajistí termín konzultace u lékaře.

Váš osobní průvodce léčbou

Naše koordinátorky léčby z Klientského servisu jsou vám kdykoliv k dispozici. Odpoví vám na dotazy, pomohou vám domluvit vhodný termín bezplatného vstupního vyšetření, na kterém naši lékaři posoudí vaši diagnózu a váš současný zdravotní stav. Před nástupem do léčby vám bude přidělena vaše osobní koordinátorka, která vás bude provázet po celou dobu léčby v Protonovém centru, domluví vám setkání s lékaři, bude pro vás hlavním kontaktem s PTC.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na svoji koordinátorku léčby nebo nás kontaktujte na čísle +420 222 998 989.

Zkušený tým lékařů

Rakovinu známe dobře a cílíme na ni přesně

Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti radioterapie, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Využíváme zkušeností našich odborníků, technologii protonové terapie a také individuální přístup ke každému pacientovi. Naším cílem je zvyšovat úroveň poskytované péče a vyléčit co nejvíce pacientů. V Protonovém centru jsme odléčili již přes 4000 pacientů.

Věnujeme vám svoji pozornost a čas

Naši odborníci se vám budou věnovat, vysvětlí vám možnosti léčby, odpoví na vaše dotazy, posoudí vaši diagnózu, stadium onemocnění a také váš současný zdravotní stav. Na základě těchto informací vypracují společně s klinickými fyziky váš individuální ozařovací plán a přizpůsobí protonovou léčbu přímo vašim potřebám. Budou se vám plně věnovat v průběhu celého procesu terapie. Získáte tak účinnou a kvalitní léčbu, která snižuje ozáření zdravých orgánů a tím významně snižuje riziko vzniku nežádoucích účinků. Protonová terapie zvyšuje vaši šanci na vyléčení, a to zejména zachování vysoké kvality života.

Spolupracujeme s dalšími odborníky

Protonové centrum spolupracuje při přípravě individuálního léčebného plánu s odborníky na léčbu onkologických onemocnění v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Naši lékaři konzultují jednotlivé případy prostřednictvím pravidelných multidisciplinárních konsilií, kterých se účastní odborníci nejrůznějších specializací, např. radiologové, chirurgové, radiační onkologové a kliničtí onkologové. Spolupracujeme také s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na svoji koordinátorku léčby nebo nás kontaktujte na čísle +420 222 998 989.

Směřujte s námi k cíli

‹ Zpět

Více informací o o souborech cookies naleznete zde