Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.

Náš zkušený tým je vám plně k dispozici

Pacient je pro nás na prvním místě

V protonovém centru si zakládáme na individuálním přístupu k pacientům. Naši lékaři vždy věnují pacientům dostatek času a pozornosti. Ochotně odpoví na všechny vaše dotazy, vysvětlí vám princip protonové terapie a představí vám jednotlivé kroky v procesu léčby. Obrátit se můžete na naše koordinátory, které vám pomohou sjednat termín setkání s našimi odborníky, pomohou vám s administrativou a formalitami. Kontaktujte je na telefonním čísle +420 222 998 989.

Vaše koordinátorka léčby

Po celou dobu léčby v Protonovém centru se o vás bude starat a poskytovat vám veškerý servis vaše osobní koordinátorka léčby. Bude pro vás hlavním kontaktem, osobním průvodcem, odpoví na všechny vaše dotazy, zařídí všechno, co budete v průběhu léčby potřebovat. Bude vám kdykoliv k dispozici.

Zkušení odborníci

Naši odborníci s dlouholetými zkušenostmi se vám budou vždy plně věnovat, na každého pacienta mají vyhrazen dostatek času. Vysvětlí vám princip protonové léčby, a také jaká vyšetření a procesy budou během léčby následovat. Připraví pro vás individuální ozařovací plán, uzpůsobený přímo vašim individuálním potřebám. V průběhu léčby minimálně jednou týdně absolvujte konzultaci se svým lékařem.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte, na svoji koordinátorku léčby nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 222 998 989.

‹ Zpět

Více informací o o souborech cookies naleznete zde