Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.

Prevence rakoviny je důležitá!

Věnujte pozornost prevenci rakoviny

V případě onkologického onemocnění je, stejně jako u ostatních onemocnění, důležité, abyste věnovali pozornost prevenci. Jestliže se podaří rakovinu odhalit včas, zvýšíte tak úspěšnost léčby. Při včasném záchytu onemocnění umožňuje protonová terapie dosáhnout vynikajících výsledků, minimalizovat rizika a komplikace léčby a v maximální míře zachovat kvalitu života.

Základem je přijít včas

Základem úspěšné léčby je přijít včas. Díky zkušenostem našich lékařů, moderní technologii, vynikajícím výsledkům a profesionálnímu přístupu dokážeme našim pacientům zajistit maximální šanci na vyléčení. Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti radioterapie, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Protonovou terapii nabízíme jako jediní v České republice.

99 % vyléčených pacientů s rakovinou prostaty

Pravidelné preventivní prohlídky, samovyšetření a kontroly u lékaře umožňují zjistit nádorové onemocnění velice brzy. Například u rakoviny prostaty, jestliže se zjistí v časných stádiích, dokážeme díky protonové léčbě vyléčit až 99 % pacientů. Protonová terapie umožňuje ozářit pouze nádor, minimalizovat ozáření okolí nádoru a redukovat možná rizika a komplikace léčby.

Obraťte se na nás

V případě, že vám byla zjištěna rakovina a nevíte, jak postupovat, potřebujete další informace nebo váháte, jakou léčbu si vybrat, kontaktuje naše koordinátorky léčby, které vám ochotně odpoví na všechny vaše dotazy a sjednají vám termín bezplatného nezávazného vyšetření. V průběhu konzultace naši lékaři posoudí váš zdravotní stav a sdělí vám, zda je vaše diagnóza vhodná pro protonovou terapii. Objednejte se na telefonním čísle +420 222 99 89 89 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Více informací o o souborech cookies naleznete zde