Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.

Jak se mohu stát pacientem Protonového centra?

Na koho se v Protonovém centru obrátit?

V Protonovém centru jsme tu pro každého pacienta, kterému byla diagnostikována rakovina. V Protonovém centru se zaměřujeme na léčbu nádorových onemocnění, a to především na léčbu rakoviny prostaty, rakoviny prsu, nádorů u dětí, nádorů hlavy a krku, nádorů mozku a CNS, nádorů plic, nádorů zažívacího traktu a také na léčbu maligních lymfomů.

Objednat se můžete na bezplatnou konzultaci léčby, rozhovor s lékařem, na kterém lékař prostuduje vaši zdravotnickou dokumentaci a posoudí, zda je pro vás protonová léčba vhodná. Kontaktujte, prosím, koordinátorky z oddělení Klientského servisu Protonového centra a domluvte si s nimi vhodný termín. Obrátit se na nás můžete pomocí infolinky +420 222 998 989 nebo vyplněním kontaktního formuláře.

Vstupní bezplatné vyšetření v Protonovém centru

Na vstupním bezplatném vyšetření v Protonovém centru naši lékaři pečlivě posoudí váš současný zdravotní stav, typ diagnózy a stadium onemocnění. Následně zhodnotí, zda je vaše onkologická diagnóza vhodná pro protonovou léčbu a doporučí nejvhodnější postup při léčbě rakoviny. Nadále budete v kontaktu s koordinátorkou Klientského servisu, která vám pomůže s vyřízením veškeré administrativy a formalit a bude vám k dispozici po celou dobu léčby rakoviny protonovou terapií.

Více informací o o souborech cookies naleznete zde