PROTON THERAPY CENTER - Kontakty

Kontakty

Proton Therapy Center Czech s.r.o.

Budínova 2437/1a
Praha 8, 180 00
Tel: +420 222 999 000
Obecné dotazy: info@ptc.cz
GPS: 50.1171363, 14.4646944

Pro pacienty:

 Ing. Lenka Starzewski Lucie Seidlová, DiS. Lucie Galle Monika Hanušová Zdeňka Hegerová

Tel: +420 222 999 000   
Patient Management: pacient@ptc.cz 
                             

Marketing a PR

Marketing: marketing@ptc.cz
Press: press@ptc.cz

Další kontakty:

Personální oddělení:     hr@ptc.cz
Ekonomické oddělení:  ekonomika@ptc.cz
Podněty a připomínky:   stiznosti@ptc.cz / formulář


 

 

Lokalita:

Naše centrum je umístěno v areálu Fakultní nemocnice Na Bulovce za současným Ústavem radiační onkologie. Jedná se o samostatný celek s vlastním parkovištěm pro pacienty a personál. Centrum těsně sousedí s hlavní komunikací V Holešovičkách.

Cesta MHD:

Tramvajová a autobusová zastávka Bulovka
Přijíždíte-li tramvají ze směru Palmovka (Kobylisy), nebo autobusem z Nádraží Holešovice, vystupte na zastávce Bulovka. Pokračujte hlavním vchodem do areálu Nemocnice Na Bulovce a dále ulicí Budínova. Hlavní vstup do našeho centra najdete mezi Ústavem radiační onkologie (budova 16) a I. Interním oddělením (budova 4, tzv. "zámeček"). Můžete využít také kratší cestu - ze zastávky Bulovka neuhnete k hlavní bráně, ale pokračujete podél hlavní komunikace a vystoupáte k budově I. Interního oddělení (budova 4). Protonové centrum najdete přímo naproti. 

Autem:

Jedna z příjezdových cest je z jižní části hlavního města po Severojižní magistrále. Za Hlávkovým mostem zahněte doprava, po 200 m na světlech doleva ulicí Argentinskou, a dále rovně přes most Barikádníků. Z něj pokračujte do kopce ulicí V Holešovičkách, až k prvnímu značenému vjezdu vpravo ulicí Na Truhlářce (viz. mapka). Pokračujte přes vrátnici směrem k Proton Therapy Center. Druhý vjezd je z ulice Zenklova, dále ulicí Budínova a skrze celý areál nemocnice Na Bulovce (viz. mapka). V případě obou vjezdů sledujte modrobílou navigaci.

Pokud jedete z letiště Ruzyně, pokračujete ve směru na Centrum a dále Holešovice (Teplice). Napojujete se na ulici V Holešovičkách a pokračujete ke dvěma vjezdům do areálu nemocnice Na Bulovce. Vjezd do areálu nemocnice je zpoplatněn.

 

Parkování: Proton Therapy Center disponuje vlastním parkovištěm, které je umístěno přímo před hlavním vchodem.

 
Váš e-mail*:

* položku je nutno vyplnit