PROTON THERAPY CENTER - Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Můžeme Vás ujistit, že všechny české zdravotní pojišťovny léčbu v protonovém centru správně indikovaným pacientům hradí. Můžete oslovit i Nadační Fond pro protonovou terapii (www.proproton.cz), který pomáhá pacientům v komunikaci s pojišťovnami.

Možnost léčby s námi můžete konzultovat i telefonicky na Infolince: 222 999 000

    

 

 
Váš e-mail*:

* položku je nutno vyplnit
 
Mám zájem o
Jméno a příjmení*:
Datum narození*:
Diagnóza:
Národnost*:
Telefon:
Email:
Zdravotní pojišťovna:
Dotaz:
Nahrát dokumentaci (do 8 MB):
Příloha 2:
Příloha 3:
Kde jste se o nás dozvěděl/a? Z internetu, tisku, rádia, TV, od přátel, lékařů nebo spokojeného pacienta PTC?:
Souhlasím, aby za účelem podpory protonové terapie byl o mé situaci informován Nadační fond Proproton
sou:
med:
trm:
red:

* položku je nutno vyplnit

Přínos protonové léčby je ověřený a značný. Pacienti se jí čím dál více dožadují, neboť umožňuje léčit obtížné diagnózy, zkracuje celkovou dobu léčby, zvyšuje šanci na úplné vyléčení a nabízí pacientům vysokou kvalitu života.

Rádi Vám pomůžeme. Pokud máte zájem o informace, zda je pro Vás či někoho z Vašeho okolí léčba vhodná, neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás, abychom pomohli. Zašlete nám prosím veškerou existující dokumentaci - snímky i lékařskou zprávu. Celý proces tím urychlíte. Naši lékaři a specialisté pečlivě posoudí zda je pro pacienta protonová léčba vhodná. Po obdržení zaslaných dokumentů se Vám naše oddělení péče o pacienty do 48 hodin ozve. Vyjádření o případné vhodnosti protonové terapie Vám pošleme bezplatně a pozveme Vás na vstupní vyšetření. Na základě úvodní schůzky navrhneme plán léčby včetně vstupní diagnostiky. Pro pacienty, kteří jsou k léčbě indikováni je zahájení léčby otázkou několika dní. Pro úhradu od pojišťovny ( jiné než VoZP) Vás vybavíme dokumentací pro Vašeho ošetřujícího lékaře, případně vedoucího radiačního onkologa v příslušném komplexním onkologickém centru. Váš případ bude posuzován individuálně a po získání souhlasného stanoviska Vám pojišťovna léčbu uhradí.

Klienti českých pojišťoven VoZP ČR, ČPZP a OZP i slovenské DÔVERY: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (VoZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna a DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. mají s PTC uzavřeny dlouhodobé smlouvy. Jejich pojištěnci tak mají nárok na bezplatná vyšetření a léčbu všech typů nádorů, u kterých protonová terapie dosahuje lepších výsledků. Zda je pro Vás protonová léčba vhodná Vám sdělí lékaři PTC po konzultaci zdravotní dokumentace.

Více: www.vozp.cz, www.ozp.cz, www.cpzp.cz a www.dovera.sk 

Odesláním formuláře uděluji svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v tomto formuláři společnosti Proton Therapy Center Czech s.r.o., Budínova 2437/1a, 180 00 Praha 8, IČ: 26466791 (dále jen "správce") v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů ve znění pozdějších přepisů (dále jen "ZOOÚ"). Subjekt údajů poskytuje svůj souhlas zpracovateli osobních údajů na dobu neurčitou. Subjekt údajů může svůj souhlas kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolat.