Setkání s bývalými pacienty, Londýn

Tento rok se konalo již druhé setkání s našimi bývalými pacienty z Velké Británie. Setkání proběhlo v prostorách Imperial College v Londýně a zúčastnilo se ho více než 50 hostů z řad pacientů, lékařů a další odborníků v oboru onkologické péče.

Britskému oddělení našeho protonového centra se podařilo opět vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které si mohli naši bývalí pacienti pohovořit s lékaři, členy našeho týmu a především sdílet své zkušenosti s ostatními, kteří prošli stejnou životní zkouškou v podobě rakoviny.

Naším cílem je nejen poskytnout nejlepší dostupnou léčbu a péči, ale také zůstat v kontaktu s těmi, kteří již léčbu ukončili. Primář našeho centra Dr. Jiří Kubeš seznámil všechny zúčastněné s tím, co se protonovém centru událo v uplynulém roce a především představil náš nový program léčby rakoviny plic a nádorů prsu.

Vlastní poutavou přednášku o špičkové technologii, kterou protonové centrum používá, měl náš hlavní fyzik Mgr. Vladimír Vondráček. Prostor samozřejmě dostali i naši bývalí pacienti, kteří hovořili o svých zkušenostech s protonovou léčbou.

Jsme opravdu rádi, že se s námi naši bývalí pacienti znovu setkávají a doufáme, že je spolu s dalšími uvidíme i v příštím roce.


Publikováno: 04.12. 2017

Diagnózy, které léčíme


Objednat se
loading