Jak k nám

Cesta MHD

Tramvajová a autobusová zastávka Bulovka

 

V současné době je mezi zastávkami Palmovka – Bulovka výluka tramvajového provozu. Náhradní dopravu zabezpečují autobusy. ZDE se podívejte na náhradní dopravu.

 

Přijíždíte-li tramvají (3, 10, 24) ze směru Palmovka (Kobylisy), nebo autobusem (201)  z Nádraží Holešovice, vystupte na zastávce Bulovka. Pohodlnější přestup z metra linky B na tramvaje (3, 24) je ve stanici Invalidovna.

Ze zastávky BULOVKA máte dvě možnosti jak se k nám dostat asi 2-3 minutovou chůzí. Hlavní vstup do našeho centra najdete mezi Ústavem radiační onkologie (budova 16) a klinikou pneumologie a hrudní chirurgie (budova 4, tzv. „zámeček“).

Pokud potřebujete z nějakého důvodu k hlavnímu vchodu (například proto, že je tam lékárna, nebo novinový stánek) a nevadí Vám vyšlápnou pár schodů a následně chůze z kopce, tak se dejte (cca 20m) před  hlavním vchodem do areálu nemocnice doprava do schodů. A za horizontem hned z kopečka po vyšlapané cestě v trávě. Tato trasa je hůř schůdná za deštivého počasí a ve sněhu. (modré tečky)

Druhá trasa vede mírně do kopce a je celá po zpevněném povrchu. Od tramvaje jděte pořád rovně tak, že budete mít tramvajový pás po pravé ruce. (červené tečky)

Autem:

Jedna z příjezdových cest je z jižní části hlavního města po Severojižní magistrále. Za Hlávkovým mostem zahněte doprava, po 200 m na světlech doleva ulicí Argentinskou, a dále rovně přes most Barikádníků. Z něj pokračujte do kopce ulicí V Holešovičkách, až k prvnímu značenému vjezdu vpravo ulicí Na Truhlářce (viz. mapka – červené tečky). Pokračujte přes vrátnici směrem k Proton Therapy Center. Druhý vjezd je z ulice Zenklova, dále ulicí Budínova a skrze celý areál nemocnice Na Bulovce (viz. mapka – modré tečky). V případě obou vjezdů sledujte modrobílou navigaci.

Pokud jedete z letiště Ruzyně, pokračujete ve směru na Centrum a dále Holešovice (Teplice). Napojujete se na ulici V Holešovičkách a pokračujete k jednomu ze dvou vjezdů do areálu nemocnice Na Bulovce. Blíž budete mít vjezd z ulice Na Truhlářce (červené tečky).

Parkování:

Vjezd do areálu nemocnice je po 30 minutách zpoplatněn. Parkovat budete na parkovišti vyhrazeném pro návštěvníky našeho centra. Nachází se přímo před hlavním vchodem do Protonového centra.

 

Pacienti, kteří docházejí na léčbu pravidelně si můžou pro pohodlnější vjezd předplatit povolení k vjezdu.

Čidlo u závory si při první návštěvě po zaplacení načte SPZ a závora se automaticky otevře.

Cena povolení k vjezdu je 300 Kč na 30 dnů.

 

Jak na to:

Na recepci Protonového centra si vyplníte  formulář „Žádost o povolení k vjezdu“ – rádi Vám s tím pomůžeme.

(vyplňují se osobní údaje, SPZ, datum od kdy žádáte o povolení k vjezdu)

Zaplatíte v hotovosti a zbytek za Vás zařídíme my.

 

Prosím, počítejte s tím, že vystavení může trvat i několik dní. Požádejte si o kartu s předstihem.

Diagnózy, které léčíme


Objednat se
loading