Kontaktujte nás

Pokud máte dotazy ohledně vhodnosti léčby, nebo se chcete objednat na konzultaci zavolejte nebo nám napište. Naše manažerky klientského servisu se Vám v krátké době ozvou. Stejně rychlou cestou k posouzení vhodnosti léčby je i vyplnění formuláře. 

Informace o vhodnosti léčby: +420 222 998 950

 

Další telefonní kontakty k nám:

Stávající onkologičtí pacienti: +420 222 999 000

Diagnostika CT, MR: +420 222 999 070

Diagnostika PET/CT: +420 222 999 046

Obecné dotazy: info@ptc.cz
Patient Managementpacient@ptc.cz 

Náš tým oddělení klientského servisu:

 Julia Kurbanová

 Tereza Čandová

 Lucie Galle

 

 Petra Krásová

 Lucie Seidlova

 Lenka Starzewski

 Lenka Jedličková

Další kontakty:

Máte připomínky, stížnost nebo podnět, který nám pomůže zlepšit naši práci, nebo webové stránky? Děkujeme. stiznosti@ptc.cz

Máte-li nabídku ke spolupráci v oblasti propagace a marketingových aktivit, prosíme kontaktujte nás na tomto e-mailu: marketing@ptc.cz

Pokud chcete šířit dobré jméno Protonového Centra, prosíme napište nám na: petra.pekarova@ptc.cz

Personální oddělení: hr@ptc.cz 

Ekonomické oddělení:  ekonomika@ptc.cz

 

Pro spolupráci s Proton Therapy Center Czech, s.r.o. a nabídku vzdělávacích programů kontaktujte oddělení obchodu a rozvoje.

Kalendář akcí naleznete ZDE.

Ing. Zekie Dennehy, zekie.dennehy@ptc.cz, 222 999 023

Ing. Zdeněk Valut, zdenek.valut@ptc.cz, 222 999 024

 

Kde nás najdete

Protonové Centrum je umístěno v areálu Fakultní nemocnice Na Bulovce na adrese:

Proton Therapy Center Czech s.r.o.

Budínova 2437/1a
Praha 8, 180 00

GPS: 50.1171363, 14.4646944

Jak se k nám dostanete

Cesta MHD

Tramvajová a autobusová zastávka Bulovka

! Po dobu tramvajové výluky v úseku Palmovka – Bulovka je zavedena náhradní autobusová doprava X10. Více informací 

Přijíždíte-li tramvají (3, 10, 24) ze směru Palmovka (Kobylisy), nebo autobusem (201)  z Nádraží Holešovice, vystupte na zastávce Bulovka. Pohodlnější přestup z metra linky B na tramvaje (3, 24) je ve stanici Invalidovna.

Ze zastávky BULOVKA máte dvě možnosti jak se k nám dostat asi 2-3 minutovou chůzí. Hlavní vstup do našeho centra najdete mezi Ústavem radiační onkologie (budova 16) a klinikou pneumologie a hrudní chirurgie (budova 4, tzv. „zámeček“).

Pokud potřebujete z nějakého důvodu k hlavnímu vchodu (například proto, že je tam lékárna, nebo novinový stánek) a nevadí Vám vyšlápnou pár schodů a následně chůze z kopce, tak se dejte (cca 20m) před  hlavním vchodem do areálu nemocnice doprava do schodů. A za horizontem hned z kopečka po vyšlapané cestě v trávě. Tato trasa je hůř schůdná za deštivého počasí a ve sněhu. (modré tečky)

Druhá trasa vede mírně do kopce a je celá po zpevněném povrchu. Od tramvaje jděte pořád rovně tak, že budete mít tramvajový pás po pravé ruce. (červené tečky)

Autem:

Jedna z příjezdových cest je z jižní části hlavního města po Severojižní magistrále. Za Hlávkovým mostem zahněte doprava, po 200 m na světlech doleva ulicí Argentinskou, a dále rovně přes most Barikádníků. Z něj pokračujte do kopce ulicí V Holešovičkách, až k prvnímu značenému vjezdu vpravo ulicí Na Truhlářce (viz. mapka – červené tečky). Pokračujte přes vrátnici směrem k Proton Therapy Center. Druhý vjezd je z ulice Zenklova, dále ulicí Budínova a skrze celý areál nemocnice Na Bulovce (viz. mapka – modré tečky). V případě obou vjezdů sledujte modrobílou navigaci.

Pokud jedete z letiště Ruzyně, pokračujete ve směru na Centrum a dále Holešovice (Teplice). Napojujete se na ulici V Holešovičkách a pokračujete k jednomu ze dvou vjezdů do areálu nemocnice Na Bulovce. Blíž budete mít vjezd z ulice Na Truhlářce (červené tečky).

Parkování:

Vjezd do areálu nemocnice je po 30 minutách zpoplatněn. Parkovat budete na parkovišti vyhrazeném pro návštěvníky našeho centra. Nachází se přímo před hlavním vchodem do Protonového Centra.

 

Pacienti, kteří docházejí na léčbu pravidelně si můžou pro pohodlnější vjezd předplatit povolení k vjezdu.

Čidlo u závory si při první návštěvě po zaplacení načte SPZ a závora se automaticky otevře.

Cena povolení k vjezdu je 300 Kč na 30 dnů.

 

Jak na to:

Na recepci Protonového centra si vyplníte  formulář  „Žádost o povolení k vjezdu“ – rádi Vám s tím pomůžeme. (vyplňují se osobní údaje, SPZ, datum od kdy žádáte o povolení k vjezdu)

Zaplatíte v hotovosti a zbytek za Vás zařídíme my.

Prosím počítejte s tím, že vystavení může trvat i několik dní. Požádejte si o ni s předstihem.

 

Diagnózy, které léčíme


Objednat se
loading